Koszyk jest pusty
Twoje konto
Login
Hasło
Zapamiętaj
Przypomnij hasłoRejestracja

1. Zestaw kwiatów z foamiranu mix różówy jasny 004

Strona główna » Produkty » FOAMIRAN » 1. Zestaw kwiatów z foamiranu mix różówy jasny 004
1. Zestaw kwiatów z foamiranu mix różówy jasny 004
1. Zestaw kwiatów z foamiranu mix różówy jasny 004
Mix kwiatów w 3 rozmiarach z foamiranu do wyrobu kwiatów róż ułatwi i przyśieszy pracę. W woreczku znajdują się wycięte kwiaty o Ø 3 cm, Ø 4 cm i Ø 5 cm po 6 sztuk, razem w jednym woreczku znajduje sie 18 sztuk.

Foamiran to cienka piankowa guma, która jest w dotyku podobna do zamszu. Jest specjalnością dla wszystkich miłośników prac kreatywnych, a przede wszystkim florystyki. Czy już gdzieś widziałeś fantastyczne sztuczne kwiaty, które wyglądały jak żywe? Na pewno były wykonane z foamiranu. 
Materiał ten można dodatkowo malować co daje mu nieograniczone możliwości użycia. W florystyce, scrapbookingu można nim ozdobić spinki, opaski, wieńce itp. Kwiaty są niewiarygodnie realne. Łatwo się z niego wycina z pomocą ozdobnych dziurkaczy. Gotowe produkty nie mają problemów związanych z wahaniem temperatur, wilgotnością, kurzem czy ciśnieniem mechanicznym. Foamiran jest bardzo plastyczny, podczas ogrzewania i niewielkim rozszerzeniu, bardzo łatwo modeluje się i zyskuje pożądany kształt. Dodatkowo zachowuje ten kształt na stałe. Łatwo zyskać obróbkę powierzchni z pomocą żyłkowania, można go malować farbami akrylowymi i olejowymi jak i pastelami. Komponenty z foamiranu klei się z sobą z pomocą pistoletu na klej. Można też użyć kleju szybkoschnącego lub innego mocnego kleju.

  • Średnica: 3; 4; 5 cm
  • Grubość: 0,7 mm
  • Opakowanie 18 szt.
Cena: 3.50
Nr produktu:790108(3)
Dostępność:dostępny
Czas realizacji:0-3 dni robocze + czas wybranej dostawy
Koszty dostawy są obliczane wg. CENNIKA
Dodawane opinii jest dostępne po zalogowaniu

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również: